Archiwa kategorii: %s : Ciąża

Strona Główna » Archive by category : Ciąża
crt_ZILOLA_5mg_tbl_PL-K-520-13

Kwas foliowy to niezwykle cenna dla zdrowia substancja zwana również folacyną lub witaminą B9. Nazwa kwasu foliowego pochodzi z języka łacińskiego i oznacza liść – folium. Witamina B9 ma ogromne znaczenie dla zdrowia każdego człowieka, gdyż jest potrzebna wszystkim komórkom organizmu ludzkiego od samego poczęcia do późnej starości. Kwas foliowy muszą przyjmować szczególnie kobiety w ..

Czytaj więcej

pregnant-775028__340

8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia ciąży. Niestety przedostatni miesiąc ciąży nie należy do najprzyjemniejszych dla przyszłej mamy, a do tego jest ostatnim momentem przygotowania się do porodu. Dziecko w łonie swojej mamy również przygotowuje się do wielkiego dnia narodzin, poprzez ułożenie się główką ku dołowi. Dolegliwości ciążowe w ósmym ..

Czytaj więcej

baby-22079__180

Decyzja o zajściu w ciąże powinna być świadoma. Każde dziecko, które przychodzi na świat powinno być chciane i kochane. Decyzja o poczęciu dziecka musi być dobrze przemyślana przez obojga partnerów. Świadome macierzyństwo powinno być czymś oczywistym w XXI wieku. Jak wskazują statystyki  coraz więcej kobiet planuje poczęcie dziecka, a wcześniej się do tego odpowiednio przygotowuje. ..

Czytaj więcej