Claritine na jesienny i alergiczny katar

Końcówka września i każdego z nas dopadła jakaś jesienna infekcja górnych dróg oddechowych, która w mniejszym lub większym stopniu dała o sobie znać. Po większości przeziębień, szczególnie tych dobrze niedoleczonych pozostaje nam katar, który daje jeszcze o sobie bardzo długo znać. A taki katar potrafi utrudniać swobodne oddychanie i normalne funkcjonowanie i do tego jest niezwykle denerwujący. Czasami taki katar, który utrzymuje się bardzo długo jest objawem alergii, a nie tylko przeziębienia.

Claritine tabletki na katar 

Kiedy dopada nas katar, niezależnie czy ten alergiczny, czy też wirusowy trzeba szybko działać. Skuteczne są zarówno domowe sposoby, które warto wspomagać leczeniem farmakologicznym. Połączenie tych dwóch sposobów przyniesie nam szybką ulgę w oddychaniu. Oczywiście nie mogą nas opuszczać chusteczki higieniczne, które trzeba mieć zawsze pod ręką i które muszą być jednorazowe aby szybko pozbyć się chorobotwórczych wirusów. Naszego życia nie powinien ograniczać katar, zwłaszcza ten alergiczny. Dlatego chcąc szybko uporać się z uczuciem zatkanego nosa, katarem i kichaniem warto sięgnąć po tabletki na katar alergiczny Claritine. Claritine w bardzo szybkim tempie pozwalają pozbyć się nam dokuczliwych objawów alergii, bo już w 30 minut od zażycia tabletki. Posiadają też długotrwałe działanie ponieważ uwalniają nas od kataru aż do 12 godzin. Claritine jest bardzo skuteczne i ma podwójne działanie, gdyż zwalcza uczucie zatkanego nosa i zwalcza katar oraz posiada działanie przeciwalergiczne. Claritne pomoże zwalczyć każdy rodzaj kataru, jednak nie należy stosować tabletek bez konsultacji z farmaceutą, chociaż jest dostępny bez recepty w każdej aptece. Więcej informacji o produktach Claritine znajdziemy na stronie:http://www.claritine.pl/pl/produkty/claritine-active/.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *