Męski problem i jego przyczyny

Żaden mężczyzna nie chce przyznać się do problemów z erekcją. W końcu kłopot z osiągnięciem wzwodu jest niezwykle wstydliwy. Problemy z erekcją jednak nie mogą być ignorowane i warto szukać przyczyn ich powstawania oraz skutecznej pomocy.

Cywilizacyjna choroba?

Problemy z erekcją dotykają coraz większej ilości mężczyzn i to w coraz młodszym wieku. Zaburzenia tego typu, są uważane za męską chorobę cywilizacyjną. Obniżone libido oraz problemy z osiągnięciem wzwodu powodowane są nowoczesnym i bardzo stresującym trybem życia, który przekłada się na zdrowie całego organizmu. Brak ruchu, zanieczyszczone powietrze, nieodpowiednia dieta, a także stosowanie używek, szybkie tempo życia i stres z nim związany powoduje problemy z erekcją u panów. Cukrzyca, otyłość, zaburzenia odżywiania i niezdrowa żywność, a także schorzenia układu naczyniowego, miażdżyca i depresja są winne „męskim problemom łóżkowym”. Zbagatelizowanie tych chorób pogarsza tylko stan zdrowia i pogłębia problemy z erekcją. Więcej o wpływie chorób cywilizacyjnych na libido i erekcję u mężczyzn przeczytamy na: http://www.permen.pl/dolegliwosci-cywilizacyjne.html.

Co robić?

Oczywiście mężczyźni nie chcą rozmawiać o swoich kłopotach z osiągnięciem wzwodu, jest im wstyd przed partnerką, kolegom również się nie przyznają. Każdy z panów chce szybko powrócić do pełnej sprawności seksualnej, a nie zawsze jest to możliwe. Najważniejsze jest zdiagnozowanie przyczyny problemów z erekcją. warto też przełamać wstyd i udać się do lekarza, jęli problemy z potencją są długotrwałe. Najczęściej jednak trzeba zmienić dotychczasowy styl życia i sposób odżywiania. Dieta powinna zawierać duże ilości białka pochodzenia zwierzęcego, produkty zawierające błonnik, l-argininę oraz cynk i tłuszcze roślinne. Bardzo ważna jest aktywność fizyczna. Można także przyjmować środki farmakologiczne na zwiększenie potencji takie jak np. Permen, którego głównym zadaniem jest zwiększenie przepływu krwi do penisa. Takich środków nie należy zamawiać przez Internet, o poradę najlepiej poprosić lekarza lub farmaceutę i dokładnie przeczytać ulotkę. W przypadku środków na potencję nie można eksperymentować, gdyż może to poważnie zaszkodzić zdrowiu, a nawet życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *