Na niestrawność i zgagę nawet w ciąży

Zgaga i niestrawność skutecznie potrafią popsuć radość z jedzenia. Cierpiąc na te dolegliwości staramy się unikać pokarmów i napojów, które je wywołują. Dla osób ze zgagą i niestrawnością pożegnanie się z ulubionymi potrawami jest ogromnym wyrzeczeniem. Jednak nie wszyscy potrafią odmówić sobie pysznego jedzenia, a następnie uskarżają się na nieprzyjemne dolegliwości. Niestrawność w wyniku np. przejedzenia może przytrafić każdemu z nas. Zgaga to także przypadłość kobiet ciężarnych, które przecież muszą zdrowo się odżywiać, a także zaspokajać swoje ciążowe zachcianki kulinarne. Z tymi nieprzyjemnymi dolegliwościami można sobie skutecznie i szybko poradzić nawet w ciąży.

Co robić w przypadku zgagi i niestrawności?

W przypadku niestrawności i zgagi trzeba szukać szybkiej pomocy. Można stosować naturalne, domowe sposoby ale można także sięgnąć po sprawdzone leki np. mleczko lub tabletki na zgagę. Takie farmaceutyki mają za zadanie zapobiegać i przynosić szybką ulgę w przypadku dolegliwości żołądkowych i wspomagać proces trawienia. Przed zakupem tabletek na niestrawność i zgagę warto zapytać o poradę farmaceutę i koniecznie zapoznać się z treścią ulotki. Kobiety w ciąży uskarżające się na zgagę powinny poradzić się swojego lekarza ginekologa. Jednym ze sprawdzonych i bezpiecznych dla kobiet ciężarnych lekiem na zgagę, dostępnym bez recepty jest Rennie. Tabletki zawierają występujący naturalnie w przyrodzie węglan wapnia i węglan magnezu, które zamieniają nadmiar kwasu żołądkowego w wodę i inne naturalne substancje. Do tego tabletki posiadają przyjemny miętowy lub owocowy smak, który neutralizuje uczucie niestrawności i palenia w przełyku. Wszystko o Rennie co powinniśmy wiedzieć przed zażyciem  tabletek możemy też przeczytać na stronie: http://rennie.pl/pl/wszystko-o-rennnie.php.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *