Skuteczny syrop na gardło dla dzieci

http://www.mucosolvan.pl/mucosolvan-mini.htmlSezon infekcji górnych dróg oddechowych u dzieci można uznać za otwarty. Ciepłe dnie i chłodne poranki oraz wieczory to sprawdzian dla odporności, która najczęściej nie zdaje tego egzaminu. Kiedy nasze dziecko dopada przeziębienie trzeba wiedzieć jak szybko i skutecznie można mu zaradzić, aby mogło cieszyć się w pełni urokami każdej pory roku. Jednym z pierwszych objawów infekcji wirusowej jest kaszel i katar oraz podwyższona temperatura ciała.

Jak przeciwdziałać przeziębieniu? 

Organizmy, a szczególnie małe organizmy są niezwykle wrażliwe na wszelkie nagłe zmiany temperatury, są również osłabione po letnich upałach i tym bardziej podatne na wszelkiego rodzaju infekcjach. Kiedy widzimy, że nasze dziecko “coś bierze” to ważne aby pozostawić je w domu, najlepiej w ciepłym łóżku,  by mogło wypocząć oraz zastosować domowe sposoby leczenia, które warto też wspomóc preparatami z apteki. Ważna jest duża dawka witaminy C i rutyny. Rozgrzewające herbatki np. z sokiem malinowym i cytryną oraz imbirem szybko zadziałają zarówno na dużych jak i małych.

W przypadku kaszlu maluchy powinny przyjmować syrop przeciwkaszlowy, który złagodzi kaszel i dolegliwości z nim związane, takie jak ból gardła oraz ułatwi odkrztuszanie zalegającej w nich wydzieliny. Kaszel jest mechanizmem obronnym organizmu jednak nieleczony może doprowadzić do poważnych chorób, takich jak zapalnie oskrzeli lub zapalnie płuc. Przeciwkaszlowy syrop na gardło dla dzieci złagodzi też jego obrzęk i ból spowodowany odruchem kaszlu.

Niezwykle męczące jest odkrztuszanie wydzieliny zalegającej w drogach oddechowych w której znajdują się chorobotwórcze wirusy. Dlatego w przypadku mokrego kaszlu trzeba podawać syrop odkrztuszający dla dzieci, ważne aby miał też przyjemny smak i zapach, aby maluchy chciały go przyjmować np. Mucosolvan Mini: http://www.mucosolvan.pl/mucosolvan-mini.html.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *