Sudocrem – zastosowanie i właściwości

Sudocrem, to krem który zna i docenia chyba każda polska mama. Sprawdza się on doskonale w pielęgnacji odparzonej delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Jest niezastąpiony przy pieluszkowym zapaleniu skóry. Jednak nie jest on tylko przeznaczony dla niemowlaków, śmiało mogą po niego sięgać osoby dorosłe. Moc składników jakie znajdują się w tym kremie potrafią zdziałać cuda.

Zastosowanie i właściwości kremu Sudocrem

www.sudocrempolska.pl

Sudocrem powstał z myślą o pielęgnacji skóry noworodków i niemowląt, która często ulega podrażnieniom i odparzeniom. Krem o gęstej konsystencji ma chronić, regenerować i zapobiegać uszkodzeniom wrażliwego naskórka. Z pewnością Sudocrem zastosowanie ma o wiele szersze, kosmetyk sprawdza się nie tylko w pielęgnacji dziecięcej skóry, chociaż to jest najczęstsze i najszersze. Doskonale sprawuje się on również w pielęgnacji i ochronie skóry nastolatków, osób dorosłych oraz osób w wieku podeszłym. W czasie wakacji możemy stosować Sudocrem na oparzenia słoneczne, a dokładniej zapobiegać ich konsekwencjom (krem nawilża). Krem na oparzenia oraz na odmrożenia śmiało możemy zastąpić Sudocremem. Ponadto, dzięki właściwościom odkażającym i ściągającym oraz zawartości cynku sprawdza się w leczeniu niedoskonałości skóry, takich jak trądzik, zmniejsza widoczność porów i wyrównuje koloryt. Kremem możemy również neutralizować ślady po ukąszeniach owadów, drobne zadrapania i otarcia naskórka. Sudocrem jest przydatny także jako kosmetyk po depilacji i goleniu, gdyż skutecznie łagodzi podrażnienia i neutralizuje zaczerwienie skóry. Dzięki niemu możemy też pozbyć się blizn po trądziku i ospie. Dlatego nawet jeśli nie mamy małych dzieci, to ten cudowny krem powinien znaleźć się w naszych domowych apteczkach.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *